Kartal Plise
Panjur Sineklik


Kartal plise panjur önü sineklik, bir çok alanda uygulanabilen yeni nesil sineklik sistemidir. Tüm Pvc, Ahşap, Alüminyum, Panjur Önü, Özel ve Dar alanlara uygulanabilen pratik bir üründür.


Fiyatlar İçin Bize Ulaşın

KARTAL PLİSE
PANJUR ÖNÜ SİNEKLİK


Plise panjur önü sineklik, diğer bir adıyla pileli katlanır akordiyon sineklik sistemleri estetik görünümü ve kullanış açısından kolaylık sağlayarak en çok tutulan sineklik çeşididir.


Plise Panjur Sineklik Hangi Alanlarda Kullanılır.

Pileli panjur önü sineklik ürünleri birçok kapı ve pencere sistemlerine uyumlu olarak üretilir. Pimapen pvc doğrama sistemlerinde, alüminyum doğrama, ahşap doğrama ve demir doğrama sistemlerinde kullanılabilmektedir. Özellikle dar alanlar için en ideal sistemlerden biridir. Panjurlu bir kapı, pencere veya önü demirli bir doğrama varsa cam balkon plise sineklik kullanımı acısından size büyük kolaylıklar sağlayacaktır.


Kartal Plise Panjur Sineklik Temizlenebilir mi?

Katlanır plise panjur sineklikler temizlik acısından ev hanımlarına büyük kolaylık sağlamaktadır. Özelliklerinden biri üstünde toz tutmamasıdır. Tülün üstündeki tozu dökmek için sinekliği açıp kapatmanız yeter. Altındaki raya dökülen tozları elektrik süpürgesi ile temizleyebilirsiniz.

Plise sineklik açıldığında bir kutu içine toplanarak açılır. Bu kutu sinekliğinizi kış mevsimin dış hava koşullarından korunmasını sağlayarak kirlenmesini ve eskimesini engeller. Katlanan kutu kısmını sinekliği kapalı konuma getirerek içini temizleyebilir, tozlardan arındırabilirsiniz.


Plise Panjur Sineklik Sistemlerinin Ömrü Ne Kadardır?

Plise sineklikler kullanmanıza bağlı olarak ömrü 7 ile 10 senedir. Tülleri özel tül olup standart tüllerden değildir. Daha kalın ve uzun ömürlü olacak şekilde imal edilir. Plise sineklik ürünlerimiz pencere veya kapılarınıza uygulandıktan sonra 1 yıl garanti kapsamındadır.

Kartal Plise Sineklik Fiyatları İçin Whatsapp'tan Yaz